Anasayfa

Burçlar

Tarot

Çin Astrolojisi

Numeroloji

Rüya Tabirleri

Burçlar ve karşı cins


Koç Burcu

Koç erkeği:

Koç erkeği kontrolü elinde tutmak isteyen bir tiptir. Birlikte olduğu kadının kendisine ihtiyaç duymasından hoşlanır. Onun yanında baskın hareketler yapmayın, ama maceraperest bir yapınız olduğunu da hissettirin. Ayrıca, onun yardımına ihtiyacınız olduğunu düşünmesini sağlamanız da sizin için avantaj olacaktır.

Koç kadını:

Koç kadını toplumsal kuralları hiçe sayabildiği ve kendi kendisine yetebildiği için, ona meydan okuyacak erkeklere ilgi duyar. Hesap vermekten hiç hoşlanmaz. Duvarlarını aşabilirseniz, onunla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa erkeği:

Boğa erkeği zarif, bakımlı ve nezaket sahibi kadınlara ilgi duyar. Beraber yemek yiyebileceği, hoşça vakit geçirebileceği insanlarla takılmayı sever. Ayrıntılara önem veriler. Bakışlar bu burcun erkeği için önemlidir.

Boğa kadını:

Karmaşık konuları sevmeyen bu burcun kadınları, kendilerini uğraştırmayacak ve güvenebilecekleri erkeklere ilgi duyarlar. Doğallıktan hoşlanırlar. Paralarını çarçur eden, plan yapmayı sevmeyen ve akılsız erkeklere dayanamazlar.

İkizler Burcu

İkizler erkeği:

Kafaları hayli karışık olan ikizler burcu erkeği, kendisini haksız pozisyonlara düşürecek, yüzüne karşı kusurlarını söyleyecek kadınları sevmezler. Onun birlikte olacağı kadın her türlü maceraya, sosyalleşmeye açık olacaktır. Bu burcun erkeğini evde tutabilmeniz çok zordur.

İkizler kadını:

Yerinde duramayan, enerjik bir yapıları vardır. Biraz alaycı olduklarından ötürü, ukala olarak algılanabilirler. Bu burcun kadınları aşka çok bağlı değildir. Kararsızlıkları onu daldan dala konmaya iter. Aslında şefkatli ve duygularını anlayabilen bir erkek isterler.

Yengeç Burcu

Yengeç erkeği:

Annesine olan düşkünlüğünden ötürü yengeç erkeği, annesi gibi güvenebileceği, duygularını incitmeyecek kadınlardan hoşlanır. Bu erkek sadık olduğu ve sevgilisinin gözlerinden her şeyi okuyabildiği için, kendisi de sadakat bekleyecektir.

Yengeç kadını:

Hayal dünyaları alabildiğine geniş olan bu kadınlar sürekli ilgi beklerler. Sevgililerin üstüne düşerler. Alaka göstermeye bayılırlar. Samimi erkekleri beğenirler.

Aslan burcu:

Aslan erkeği:

Aslan erkekleri popüler, fiziğine düşkün, modayı takip eden dikkat çekici kadınlardan hoşlanırlar. Onların ilgisini çekmek için dış görünüşünüze dikkat etmenizi, zarif ve havalı davranmanızı tavsiye edebiliriz. Pahalı zevkleri olduğunu da ekleyelim.

Aslan kadını:

Aslan kadınının gizemli bir çekiciliği vardır. Pratik zekalıdırlar. Fakat, ani sinirlenmeleri ve aşırı kıskançlık huyları olduğu için, baskın kadınlardan hoşlanan erkekler onlara göredir. Kontrol edebilecekleri adamları seçerler. Paraya ve lükse önem veriler.

Başak Burcu

Başak erkeği:

Başak erkekleri ayakları üzerinde durmayı seven, entelektüel kadınları severler. Para harcamaya meraklı kadınlardan kaçaarlar. Tutumlu oldukları için, sade yaşayan kadınlar onlara göredir.

Başak kadını:

Pratik yaşama önem veren bu burcun kadını kusursuzluk arar. Eleştirilerini dinlayabilecek erkeklerden hoşlanır. Karşısındaki erkeğin dertlerini kendi derdi gibi yaşayan sadık bir kadındır. Seksüel iletişimden önce, duygusal iletişime önem verir.

Terazi burcu:

Terazi erkeği:

Lükse meraklı olan bu erkek, peşinde koşmaktan yorulmayacağı çekici, minyon tipli ve ateşli kadınları beğenir. Zerafet onun olmazsa olmazıdır. Gittikleri yerlerde sıkılgan davranan ve kendisini sorgulayan kadınlar onu iter.

Terazi kadını:

Erkeklerle yarışmaya meraklı yapıları olduğu için biraz dikbaşlıdır. Fakat, bunun yanında bir o kadar da zarif ve bakımlıdır. Sevecendir. Duygularına karşılık bulabileceği ve duygularını açığa çıkarabileceği erkeklerle ilgilenmeyi sever. Konuşmaya bayılır.

Akrep burcu:

Akrep erkeği:

Akrep erkeği cazibeli kadınlardan hoşlanır. Ama, bir o kadar da kuşukucu ve kıskançtır. Gözlemlemeyi çok sever. Bu yüzden, bir kadında kusursuz özellikler arar. Bir kere size bağlandı mı, peşinizi bırakmaz. Kadınların kendi kontrolü dahilinde hareket etmesini ister.

Akrep kadını:

Çekici akrep kadını muhabbet edebileceği bir erkek arar. Boş konuşan insanlara dayanamaz. Erkekte giyime ve kokuya çok önem verir. Temiz ortamlarda bulunmayı sever. Dağınıklığı tercih etmez.

Yay burcu:

Yay erkeği:

Gözü dışarıda olan yay burcu erkeği, kendisini kısıtlamayacak ve sohbet edebileceği entelektüel kadınlar arar. Maceraperestliğine uyum sağlayamayan kadın ona göre değildir.

Yay kadını:

‘Sevgilisi yanında olmayınca, yanındakini sevdiği’ söylenen yay burcu kadını açıksözlülüğü ve samimiyeti sever. Kendisini kısıtlayan erkekler onu bunaltır. Tutkulu erkekler ona göredir. Zayıf erkeklerden kaçarlar.

Oğlak burcu:

Oğlak erkeği:

İşlerine çok önem veren oğlak erkeği üzerine düşmeyecek, gizemli, ne istediğini bilen kadınlara ilgi duyar. Sorumsuz ve aile ilişkileri zayıf kadınlar onlara göre değildir.

Oğlak kadını:

Geleneklerine bağlı olan bu burcun kadınları inatçıdırlar. Bu yüzden, kendilerine kafa tutan erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Normları sorgulayan, maceraperest ve hayalperest erkekler onlara göre değildir. Şakadan ve kahkahalardan çok hoşlanmazlar.

Kova burcu:

Kova erkeği:

Kova erkeği ne istediğini bilmediği için, onu çekip çevirebilecek, entelektüel, çok yönlü ve renkli kadınlardan hoşlanır. Kozmik dünyaya ilgi duyan bu erkek, kendi çevresinde dönen bir dünyada yaşadığı için karşısında çok konuşan, romantik eğlimleri olan, tekdüze bir kadın görmek istemez. Bu burcun erkekleri hesap vermeyi ve kısıtlanmayı sevmez.

Kova kadını:

Özgürlüğüne düşkün kova kadını, hiçbir erkeğe ait olmak istemez. Ama, herkes kendisine ait olsun ister. Kıskanç ve çok sorgulayan erkeklere dayanamaz. İlgisizliğie de gelemez. Bir erkeğin kova kadınını pohpohlaması gerekecektir.

Balık burcu:

Balık erkeği:

Başkalarının etkisinde çok çabuk kalabilen bu burcun erkeği için yanındaki kadın hakkında söylenenler çok önemlidir. Romantiktir. Dışarıda gezmeyi ve restoranlara gitmeyi çok sever. Bir kadının ayaklarını yerden kesecek bir gizemi vardır. Fakat, eve bağlanmaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. İlgilerini çekecek kadınların sürekli yeni bir şeyler yapması gerekebilir.

Balık kadını:

Romantik balık kadını sıkça platonik aşklar yaşar. Hoşlandığı erkeğin aşk dolu bir adam olması ve güven vermesi gereklidir. Çok hasastır. İncitici sözler söyleyen ve ne konuştuğunu bilmeyen erkekleri sevmezler. Eşlerinin kendilerine sadık olmasını isterler.
 

 

 

 

preload image preload image preload image preload image preload image preload image